PRIDAJ SA K NÁM

Ďakujeme za prejavenú dôveru a chuť s nami spolupracovať. Ak si správne pochopil tento “ekosystém” vieš, že na trhu je obrovská diera po kvalitných stabilných a cenovo dostupných službách. Riešením nieje súťaživosť, ale práve spolupráca. Tu sa dozvieš ako sa zaradiť do nášho tímu, ako  byť do práce zaškolený a ako vieš byť za to nadštandardne odmenovaný. Záleží len od Teba ako si šikovný a koľko času sa tomu povenuješ.   Formu spolupráce a spôsob odmeňovania sme zhrnuli do  troch línií…

 

FREELANCER

Tento typ spolupráce je určený pre ľudí ktorí sa majú ochotu učiť nové veci, chcú sa zdokonaliť v tvorbe webových stránok a postupne robiť pre klientov na nich kvalitné online stratégie. Takto vedia v krátkom čase získať slobodné tvorivé zamestnanie a pracovať z ľubovolného miesta na svete, kde sa vedia pripojiť online. Začiatok je jednoduchý, klikni do sekcie HERO, zakúp si ľubovoľný balík a vytvor si svoj vlastný profesionálny web, alebo niekomu kto má dobrý produkt pomôž. Prejdi si videá z OWI ACADEMY a pošli nám svoju prvú referenciu. Pokúsime sa poradiť čo by bolo dobré vyladiť, prípadne sa niekedy aj niečo nové naopak radi priučíme my 🙂 Zhodnotíme v čom si šikovný / šikovná a nastavíme si formu spolupráce. Radi Ti dáme prácu, na ktorú budeme vedieť že si šikovný a efektívny.
20%

BONUS
20% ∞

Okrem našej individuálnej dohody za samotnú výrobu webovej stránky, fotenia, grafických prác, písania textov, ( v čom spoločne nájdeme možnosti spolupráce ) tak z každej webovej stránky nového zákazníka, ktorému vytvoríš účet s ľubovoľným balíkom služieb od PAYME FUNNLES budeš dostávať 20% províziu po dobu do kedy jeho účet bude aktívny. Podmienka je minimálne raz mesačne takýto účet niekomu vytvoriť či už manuálne, alebo sa zákaznik prihlási sám na základe tvojho affiliate odkazu.

AFFILIATE

Nemáš čas vytvárať webové stránky, ale si človek ktorý aktívne komunikuje a orientuje sa v podnikateľskom prostredí. Spolupracujeme so školitelmi, blogermi, ľuďmi ktorý vedia ovplyvňovať verejnú mienku. Pre Teba je ideálne o OWI FUNNLES napísať článok odporučiť nás pomocou svojho odkazu a systém Ti automaticky vygeneruje odmenu. Ako vygenerovať odkaz a ďalšie potrebné informácie získaš kliknutím nižšie na "ZAČNI".
2 x 100%

BONUS
2 x 100%

Pokiaľ máš účet zdarma ( 2 týždne free ), alebo ľuboľný platený účet máš nárok na 200% odmenu bounty. 2 mesiace bounty sa rovná dvom mesačným platbám odporúčeného zakúpeného ľubovolného balíka. Napríklad ak si niekto na základe Tvojho odkazu u nás zakúpi balík napr. Business 19€ mesačne, tak 200% bounty znamená 38€ odmenu. Odmena je vplatená v dvoch platbách v priebehu dvoch mesiacov. SPOLU 38,- €. Čo takto pomôcť vyriešiť problém z webovou stránkou a online marketingom dobrým odporúčaním v článku tak 100 malým a stredným firmám, školitelom, startuperom, freelancerom, ľudom ktorý potrebujú predávať svoje produkty v kvalitnom eshope?

RENTIER

Línia RENTIER je najvyššia forma spolupráce. Aj my v OWI FUNNELS sme rentiermi. Tento systém spolupráce je postavený na myšlienke dlhodobej spolupráce. Môžeš si budovať vlastnú freelancerskú firmu, alebo sa jednoducho pridať k nám. Tvoríš si vlastné webové stránky, alebo na vývoji spolupracuješ s nami. Ako nie celkom IT zdatný človek, čo má ale obchodné zručnosti a kvalitné kontakty môžeš do spolupráce pozývať firmy, známych a my Ti pre nich ako aj pre Teba zabezpečíme kompletný agentúrny servis. Už bude na nich akú formu spolupráce si vyberú. Môžu si to pomocou OWI ACADEMY budovať stránky svojpomocne (HERO), alebo to zadať nám (AGENCY), alebo začať rovnako spolupracovať ako to je zhrnuté na tejto podstránke (COMMUNITY).
35% + 15%

BONUS
35% + 15% ∞

Okrem našej individuálnej dohody za sprostredkované webové stránky, fotenia, grafické práce,... tak z tvojho každého zákazníka, ktorý si vytvorí účet s ľubovoľným balíkom služieb budeš dostávať províziu 35% po dobu kým bude jeho účet aktívny. Ak sa títo zákazníci stanú freelacermi "chŕliacimi" web za webom, alebo affiliati ktorí budú informovať široké spektrum ľudí a Tí budú naše služby ľubovolným spôsobom tiež využívať tak aj z nich budeš získavať ďalších 15% z podielu zakúpených balíkov. V tomto momente ak sa človek zamyslí, zistí že ide skutočne o krásny férový veľký biznis ktorý Ti nadštandardne pokryje finančné potreby dnešnej doby. Plus pomôžeš veľa ľuďom využívať moderný marketing a niekoľko násobne zvýšiš ich predaje. Vtedy okrem finančného zárobku prichádza aj satisfakcia. Podmienkou je zakúpiť si členstvo "RENTIER" v hodnote 100,-€ mesačne v ktorom už máš automaticky najvyšší balík ELITE ( 79,-€/mesačne ). Niesi limitujúci ako v línii "FRELANCER" podmienkou mesačnej kúpy balíka, plus máš vyšiu odmenu a ešte aj odmenu z druhej línie. Odmeny dostávaš kým máš aktívne svoje konto a firmy používajú balíky.